‘’Özgürlüğün de Eşitliğin de Adaletin de Kaynağı Ulusal Egemenliktir’’.

ONLINE ÜCRETLİ DANIŞMA

Ücretli Danışma Formu

Danışma Ücreti
1,500 ₺ danışma ücretini kabul ediyorum.

Ödeme Dekontu veya Referans No
İncelenmesini İsteiğiniz Evraklar


Göstericiler Hukuk Bürosu, yüz yüze verdiği danışmanlık hizmetinin yanı sıra şehir ve ülke dışında bulunan ve ofise gelemeyen kişiler için de internet üzerinden hizmet veriyor. Bu kapsamda danışmanlık hizmetlerini online olarak veren Göstericiler Hukuk Bürosu, büroya gelemeyenler için büyük bir avantaj sağlıyor.

Yüz yüze danışmanlık hizmetinde alınan bilgi ve görüşler için avukata ödenen yasal ücret, online olarak internet üzerinden verilen danışmanlık hizmetinde de geçerli oluyor. Online hukuki danışmanlık hizmeti almak istenler, sitemizde bulunan online ödeme sistemi sayesinde danışmanlık ücretini ödeyebilirler. Bu işlemin ardından ise başvuru formunu doldurup, göndermek istedikleri belgeleri de formla beraber ya da faks ve e-posta yoluyla bize ulaştırmaları gerekiyor. Başvurunun ardından avukatlar tarafından en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. İnternet üzerinden online danışmanlık hizmeti alanlar, aynı konuyla ilgili sorunların giderilmesi için yeniden desteğe ihtiyaç duymaları durumunda ise tekrar danışmanlık ücreti ödemeden bizimle iletişime geçebilirler.

Online hukuki danışmanlık hizmeti için belirlenen ücretlendirme, avukatlık asgari ücret tarifesine göre yapılır. Bu ücretin miktarını başvuru formunda bulabilirsiniz.