‘’Özgürlüğün de Eşitliğin de Adaletin de Kaynağı Ulusal Egemenliktir’’.

EKİBİMİZ

Avukat Aylin Göstericiler

Aylin GÖSTERİCİLER / Kurucu Avukat

Avukat Aylin GÖSTERİCİLER, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 1998 yılında mezun olmuştur. 2000 yılında da Bursa’da Göstericiler Hukuk Bürosu’nu açmıştır. Avukat Aylin Göstericiler; Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, Tazminat Hukuku, İş Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İnşaat Hukuku, İcra-İflas Hukuku, İdari Hukuku, Ceza Hukuku ve Kira Hukuku alanlarında avukatlık ve danışmanlık hizmetleri veriyor.

İcra Katibi Mehmet Ali Akgün

Mehmet Ali Akgün / İcra Katibi

18/09/1991 Bursa doğumludur. Lise hayatını Bursa Ali Osman Sönmez Anadolu Teknik Lisesinde tamamlayıp Isparta Süleyman Demirel Üniversitesinde Makine Teknolojisi olarak devam etmiştir. Daha sonra Anadolu Üniversitesi Açık öğretim İşletme Fakültesinde 4. Sınıfta öğrenimine devam etmektedir. 12 yıldan beri aktif olarak icra katipliği yapmakta olup, Çeşitli hukuk bürolarında icra ağırlıklı olmak üzere takip açılış, talep, haciz ve muhafaza işlemi olarak dosya tahsilatı, mahkeme ceza ve dava dosya takibi işlerini sürdürmektedir. Şuan da Av. Aylin Göstericiler’ de İş hayatına devam etmektedir.

Gizem Güleçyüz Yönetici Asistanı

Gizem Güleçyüz / Yönetici Asistanı

17/08/1994 Bursa doğumludur. Lise hayatına Bursa Faik Çelik Kız Meslek Lisesi / Halkla İlişkiler ve Organizasyon bölümü mezunu olarak tamamlayıp Anadolu Üniversitesi Açık öğretim Fakültesi İnsan Kaynakları olarak öğrenimime devam etmektedir. 7 yıldan beri aktif olarak yönetici asistanlığı yapmaktadır.Şuan da Av. Aylin Göstericiler’ de İş hayatına devam etmektedir.

Avukat Turhan Kıyıcıoğlu

Turhan Kıyıcıoğlu / Avukat

17/01/1995 Balıkesir/Gönen doğumludur. 2013 yılında Edremit Özcan Anadolu Lisesi’ nden mezun olduktan sonra, eğitimini Sakarya Üniversitesi Hukuk fakültesinde tamamlamıştır. Çeşitli hukuk bürolarında Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, Tazminat Hukuku, İcra-İflas Hukuku alanlarında çalışmıştır. İleri düzeyde İngilizce bilmektedir. Şuan da Av. Aylin GÖSTERİCİLER’ de iş hayatına devam etmektedir.