Özgürlüğün de Eşitliğin de Adaletin de Kaynağı Ulusal Egemenliktir

EKİBİMİZ

Avukat Aylin Göstericiler

Aylin GÖSTERİCİLER / Kurucu Avukat

Avukat Aylin GÖSTERİCİLER, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 1998 yılında mezun olmuştur. 2000 yılında da Bursa’da Göstericiler Hukuk Bürosu’nu açmıştır. Avukat Aylin Göstericiler; Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, Tazminat Hukuku, İş Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İnşaat Hukuku, İcra-İflas Hukuku, İdari Hukuku, Ceza Hukuku ve Kira Hukuku alanlarında avukatlık ve danışmanlık hizmetleri veriyor.

Yasemin Kula

Yasemin Kula / İcra Katibi

22/09/1979 Bursa doğumludur. Lise hayatına Bursa Cem Sultan Lisesinde tamamlayıp Anadolu Üniversitesi Açık öğretim Fakültesi Adalet Meslek Yüksek okulunda öğrenimime devam etmektedir. Evli ve 1 çocuk annesi olup. 15 yıldan beri aktif olarak icra katipliği yapmaktadır. Çeşitli hukuk bürolarında icra ağırlıklı olmak üzere takip açılış, talep, haciz olarak dosya tahsilatı, mahkeme ceza ve dava dosya takibi işlerini sürdürmektedir. Şuan da Av. Aylin Göstericiler’ de İş hayatına devam etmektedir.

Mehmet Ali Akgün

Mehmet Ali Akgün / İcra Katibi

18/09/1991 Bursa doğumludur. Lise hayatını Bursa Ali Osman Sönmez Anadolu Teknik Lisesinde tamamlayıp Isparta Süleyman Demirel Üniversitesinde Makine Teknolojisi olarak devam etmiştir. Daha sonra Anadolu Üniversitesi Açık öğretim İşletme Fakültesinde 3. Sınıfta öğrenimine devam etmektedir. 9 yıldan beri aktif olarak icra katipliği yapmakta olup, Çeşitli hukuk bürolarında icra ağırlıklı olmak üzere takip açılış, talep, haciz ve muhafaza işlemi olarak dosya tahsilatı, mahkeme ceza ve dava dosya takibi işlerini sürdürmektedir. Şuan da Av. Aylin Göstericiler’ de İş hayatına devam etmektedir.

Seçkin Yağcı

Seçkin Yağcı / Avukat

14/06/1989 İzmit doğumludur. 2007 yılında Kdz.Ereğli Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra , eğitimini 9 Eylül Üniversite İşletme Fakültesi’nde sürdürmüştür. İşletme fakültesinden 2012 yılında mezun olduktan sonra aynı yıl Yalova üniversitesi Hukuk fakültesini kazanarak buradaki eğitimine başlamıştır. Yalova Üniversitesinde Kamu Hukuku Yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir. İleri düzeyde İngilizce ve iletişim seviyesinde Fransızca bilmektedir. Şuan da Av. Aylin GÖSTERİCİLER’ de iş hayatına devam etmektedir.